Tijdens de training doorlopen we een deel van het cursusboek. De cursus is niet bedoeld voor beginners, maar het is wel mogelijk een licht gevorderde training te geven voor een groepje dat al even bezig is met Quayn.
Voor de training kunnen in overleg alle onderwerpen gekozen worden, die in deel II aan bod komen. Denk hierbij aan; beheer, adaptieve afname, werken met externe content van contentaanbieders, exporteren naar toetsapps en daarin afnemen, het ontwikkelen van metadatalijsten, het werken in auteursteams, afdrukken op papier, afnemen buiten Quayn en meer.
Wilt u een training bij onderwerpen bij deel I, zoals leren omgaan met het systeem, vragen maken, arrangeren, inplannen, afnemen en analyseren? Vraag dan een training aan bij [ Cursusboek Quayn - deel I ], Het is ook mogelijk onderwerpen te combineren, maar dan dienen alle cursisten te beschikken over beide boeken.
[ training aanvragen via formulier ]
Wij verzorgen alleen trainingen bij onze eigen boeken en onze toetsenbanken. Bij elke training is per deelnemer minimaal één cursusboek verplicht af te nemen. In combinatie met een training, krijgt u korting op de aanschaf van boeken en van toetsenbanken. Is een toetsenbank al aangeschaft, dan wordt die korting verwerkt in het volgende jaar.